Apartamento Premium Em Pinheiros

  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Apartamento Premium Em Pinheiros São Paulo ligt op alleen 1 km van de Beco do Batman en op 5 minuten wandelen van Faria Lima metrostation. Dit appartement is gelegen op 800 meter van Pinheiros treinstation en binnen handbereik van Rua Berel Aizenstein busstation.

Deze accommodatie heeft een balkon met airconditioning voor optimaal comfort. Voor extra gemak zijn een apart toilet beschikbaar bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger en badlakens in de badkamer.

Apartamento Premium Em Pinheiros biedt gasten het gemak van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Het appartement is te vinden in de Pinheiros wijk van São Paulo, op 4 km van Parque Ibirapuera. Gasten kunnen een bezoek brengen aan Void Lojas Gerais, op 5 minuten wandelen ervan, evenals aan het Museu Afro Brasil geplaatst op een rijafstand van 10 minuten van Apartamento Premium Em Pinheiros.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Premium Em Pinheiros São Paulo
Loft Mural Art - Otimo Loft Na Regiao De Pinheiros
Mobiele prijsaanbieding

Loft Mural Art - Otimo Loft Na Regiao De Pinheiros

0 m van de accommodatie
Prime Stay - Faria Lima - Sao Paulo - Br
Mobiele prijsaanbieding

Prime Stay - Faria Lima - Sao Paulo - Br

9.4
Schitterend 15 beoordelingen
347 m van de accommodatie
USD 57 USD 51
per nacht
Stay In Faria Lima- Confortavel E Elegante No Melhor Ponto Da Faria Lima
Mobiele prijsaanbieding

Stay In Faria Lima- Confortavel E Elegante No Melhor Ponto Da Faria Lima

9.0
Schitterend 35 beoordelingen
347 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    7 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Apartamento Premium Em Pinheiros te vinden?
      Apartamento Premium Em Pinheiros is in de Pinheiros wijk van São Paulo gesitueerd, op 14 minuten lopen van de Beco do Batman.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Apartamento Premium Em Pinheiros?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Premium Em Pinheiros zijn onder andere Parque Ibirapuera, de Beco do Batman, het Museu Afro Brasil.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Premium Em Pinheiros te verblijven?
      De huurprijs van Apartamento Premium Em Pinheiros is $61.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Goose Island Brewhouse en Pau No Gato Bar E Restaurante restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Congonhas
    11 km

    Treinstations

    Julio Prestes Train Station
    7 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Premium Em Pinheiros São Paulo

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten